Skip to content

Leśnictwo a filibuster – projekt reformy senatu na debatę na temat podłóg

2 lata ago

562 words

W obliczu jednogłośnej republikańskiej opozycji senaccy demokraci, do których dołączyli dwaj niezależni, zamknęli szeregi w rzadkiej sobotniej sesji 21 listopada, aby z wyprzedzeniem rozważyć ogromny projekt reformy systemu opieki zdrowotnej. Bez głosowania na wniosek w sprawie oczyszczenia gruntu z rozważań nad sporną ustawą, Demokraci przeważali od 60 do 39. Po pokonaniu republikańskich wysiłków zmierzających do wykolejenia środka, przywódca większości senackiej Harry Reid z Nevady może teraz otworzyć dyskusję na piętrze na początku grudnia. . Ustawa zwiększyłaby ubezpieczenie zdrowotne do około 31 milionów ludzi, kosztem 849 miliardów dolarów w ciągu 10 lat, przy jednoczesnym zmniejszeniu deficytu federalnego o 130 miliardów dolarów, jak podaje Biuro Budżetowe Kongresu. Ku rozczarowaniu zorganizowaną medycyną, projekt Senatu wyeliminowałby jedynie o 21,2% zniżki w opłatach za leczenie Medicare zaplanowane na następny stycznia, zamiast przyjąć zatwierdzoną przez House metodę, która zastąpiłaby również formułę, na podstawie której Medicare opiera swoje roczne aktualizacje opłat.
Sekretarz prasowy Białego Domu Robert Gibbs wydał oświadczenie w imieniu prezydenta Baracka Obamy, mówiąc, że głosowanie w Senacie przybliża nas o krok do położenia kresu nadużyciom ubezpieczycieli, hamując rosnące koszty opieki zdrowotnej, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo osobom z ubezpieczeniem zdrowotnym, i rozszerzenie jakości opieki zdrowotnej na tych, którzy jej nie mają.
Całodniowa debata oferowała zapowiedź tego, co zapowiada się na siniakarską, pełną skalę wojnę nad reformą, która może zająć tygodnie w Senacie. W komentarzach krótko przed głosowaniem Reid oskarżył Republikanów o stłumienie historycznej debaty, którą naród musiał usłyszeć: Wyobraźcie sobie, że zamiast debatować nad zniesieniem niewolnictwa, zamiast debatować. . . dając kobietom i mniejszościom prawo głosu, ci, którzy się nie zgodzili, zignorowali dyskusję i zabili każdy głos. Przewodniczący mniejszości Senatu Mitch McConnell (R-KY) powiedział, że głosowanie w sprawie wniosku proceduralnego było równoznaczne z zatwierdzeniem projektu ustawy, który, jak powiedział, podniosą podatki, zmniejszą wydatki na Medicare i stworzą ogromny i niezrównoważony dług .
Reid wprowadził ustawę w dniu 18 listopada, po spędzeniu około 3 tygodni łącząc dwa środki z różnych komisji senackich. Połączony środek wymagałby od większości legalnych rezydentów uzyskania ubezpieczenia zdrowotnego; ustanowić wymianę ubezpieczeń, za pośrednictwem której niektóre osoby i rodziny mogłyby nabyć ubezpieczenie za pomocą federalnych dotacji; rozwiń Medicaid; i znacznie zmniejszyć wzrost stawek płatności Medicare dla większości usług (z wyjątkiem usług lekarzy). Wysokie koszty rachunku będą pokrywane ze środków pochodzących z podatku akcyzowego na plany ubezpieczenia zdrowotnego Cadillac , jak również poprzez znaczne obniżenie wzrostu Medicare i Medicaid oraz inne mniejsze zmiany w federalnym kodeksie podatkowym.
Gdy demokraci zbliżają się do uchwalenia celu politycznego, który od dziesięcioleci omijał partię, inne interesy zdają się z pewnością przyłączać Republikanów do sprzeciwu wobec projektów reform, które oczyszczały Izbę (220 do 215) i środka, który stoi w obliczu ostrej debaty w Senacie. Przyszli przeciwnicy obejmują wielu gubernatorów, którzy obawiają się konsekwencji reform dla budżetów państwowych, szeregu interesariuszy z sektora prywatnego i członków podzielonego społeczeństwa. Aby utrzymać 60 głosów niezbędnych do pokonania szeregu republikańskich wysiłków zmierzających do zablokowania rachunku, Demokraci będą muszą negocjować wiele okazji na zapleczu z senatorami
[podobne: ronkone, fabdent, cysta pod kolanem ]

0 thoughts on “Leśnictwo a filibuster – projekt reformy senatu na debatę na temat podłóg”

  1. Ja po kilku infekcjach, które u mojego dziecka skończyły się zapaleniem oskrzeli

Powiązane tematy z artykułem: cysta pod kolanem fabdent ronkone